about

Dlaczego my

Założona przez Sławomira Wasilczenko i Michała Floriańczyka, DSM jest jedną z przodujących polskich firm świadczących usługi produkcyjne. W ramach struktur holdingowych jesteśmy częścią grupy strategiczno-kreatywnej JAAQOB HOLDING™. Zapewniamy sprawną logistykę oraz wysoki poziom wykonania nawet najtrudniejszych zadań dla klientów z różnych stron świata. Oferujemy profesjonalną realizację sesji zdjęciowych, filmów reklamowych, fabularnych, korporacyjnych oraz kampanii w mediach społecznościowych. Naszą misją jest tworzenie filmów reklamowych, które realizują cele biznesowe. Przy każdym projekcie klient ma kontakt z właścicielami firmy, którzy dbają o przebieg realizowanego zlecenia. Jesteśmy odważni i lubimy wyzwania. Bez względu na to, czy pracujemy na dużą, czy małą skalę, jesteśmy bezkompromisowi w naszych standardach i zdeterminowani, aby nasz klient otrzymał kompletny pakiet: opłacalność, wysoką jakość i przyjemne doświadczenie w pracy.

Jak pracujemy

Jesteśmy partnerami

...
...
...
  • "Współpraca Gizo z firmą i zespołem Direct Share Media przebiegała sprawnie i szybko. Efektem tej współpracy są profesjonalnie wykonane filmy prezentacyjne maszyn oraz naszych oddziałów. Polecamy gorąco zespół DSM z którym osiągnęliśmy zakładany efekt synergii biznesowej."

    Grzegorz NiewińskiGizo
  • "Gdy w 2018 roku wystartował nasz nowy projekt zaprosiliśmy do współpracy kilka firm, które miały nam pomóc w organizacji marketingu. Jedną z nich była Direct Share Media, której zadaniem było przygotowanie materiałów wizualnych. Dostrzegając ich potencjał i umiejętności zdecydowaliśmy się na współpracę już po drugim spotkaniu. Do dziś nie żałujemy tego wyboru. Dzięki ich materiałom wyróżniliśmy się spośród innych firm w branży. Zdecydowanie polecam DSM dla istniejących lub nowych projektów."

    Erik GeeneLiftstore
  • Transition Technologies PSC nawiązało owocną współpracę z Direct Share Media, w której doceniamy nie tylko dbałość o szczegóły oraz kreatywne podejście do powierzonych projektów, ale również merytoryczną postawę i klarowną, przyjazną komunikację.

    Konrad DróżkaTTPSC

bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas: +48 786 641 441

napisz: office@directsharemedia.com

lub skorzystaj z formularza poniżej:

* pole obowiązkowe